Hisss

HISSS

Największą chlubą Indii, są filmy z gatunku Bollywood, będące z reguły połączeniem musicalu i romansu. Coś jednak pokusiło Indyjskich twórców, by w połączeniu sił z amerykanami, spróbować stworzyć horror.
Obywatel USA, umierający z powodu raka mózgu, porywa partnera bogini Nagin, królowej węży, posiadającej artefakt, który zapewnia nieśmiertelność.
Według podań prostego ludu, królowa Nagin, przybrawszy ludzki wygląd, spróbuje odbić kochanka. Obleczona w postać kobiety o zgrabnej pupce, wyrusza na poszukiwanie kochanka, przy okazji zabijając mężczyzn, którzy mają odmienne poglądy dotyczące równouprawnienia płci.
Jedynym, co wypadałoby pochwalić są efekty specjalne, towarzyszące przemianie niewiasty w węża i odwrotnie.
Przyjemnie się na to patrzy, choć do klasy światowej jeszcze im daleko. Sam scenariusz jest kiepski, choć kilka scen może przyciągnąć wzrok męskiej części widowni (na przykład, gdy Nagin w sobie tylko znanym celu, wdrapuje się nago na latarnie), poza kilkoma ładnymi ujęciami, nie ma jednak co liczyć na coś ciekawego.
Aktorstwo jest tak kiepskie, że skutecznie psuje mierną i tak przyjemność, wynikającą ze ślęczenia przed monitorem.
Zgrabny tyłek bogini w połączeniu z niezłymi efektami, nie jest niestety w stanie przekonać mnie do polecenia tego filmu. Tylko dla fanatyków indyjskich klimatów.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=JgkD-lHCZ4M

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.