Dziki kraj

WILD COUNTRY
DZIKI KRAJ

 

Następnym razem, gdy ktoś powie mi: „Stary, znalazłem świetny, niedoceniony, niezależny film o wilkołaku, umrzesz jak nie zobaczysz”, wtedy bardzo prawdopodobnym będzie, że oleję taką propozycję włączając sobie przypadkowe porno.

Powodem tego jest recenzowany tutaj film, który sławiony był zarówno w internecie, jak i przez jednego z moim kumpli z branży… nie mylcie tego z „branżą”, jeśli wiecie o co mi chodzi.

W każdym razie, opowieść przedstawia nam perypetie… nie zgadniecie… grupy nastolatków, którzy jadą w las. Osom!

Przypadkowo znajdują tam drące się w niebogłosy dziecko, które zabierają ze sobą.

Okazuje się to być błędem, ponieważ coś wielkiego i kosmatego zaczyna ich ścigać, nie szczędząc przy tym umorusanych w błotku i deszczówce łapek.

Przez pierwszą część filmu jest niesłychanie ciemno, ale po krótkim zastanowieniu myślę, że mogłoby tak być do końca.

Ja rozumiem, że budżet nie jest najważniejszy i często przymykam na to oko, ale wolałbym do końca filmu nie ujrzeć stwora, niż musieć podziwiać coś takiego:

 

Nie, nie śpię z tym w łóżku, to autentyczna scena z filmu.

Jeśli już ktoś zmusi was do oglądnięcia tego i nie będziecie mieć wyboru, zaopatrzcie się w pokaźną ilość pienistych wspomagaczy. Taka drobna sugestia.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.