Dzieci kukurydzy 3: Miejskie żniwaCHILDREN OF THE CORN 3: URBAN HARVEST

DZIECI KUKURYDZY 3: MIEJSKIE ŻNIWA
Nie chciało mi się tego oglądać, serio ludziska. Mam lekki przesyt opowieści z pod znaku kłosa, kukurydzy i żyta, ale z braku lepszych zajęć (choroba przyszpiliła mnie dość mocno) odpaliłem sobie kolejną część tej długaśnej serii.

Tym, co pierwsze rzuca się w oczy po kilkunastu minutach wlepiania ping-pongów w ekran jest zamiana wiejskich plenerów, na betonową dżunglę.

 Jest czyściej, jaśniej i nie wali końskim łajnem, co dla niektórych z was będzie nową, niemal ekstrawagancką odskocznią od codziennego życia.

Dwóch braci dotychczas mieszkających na terenach, na których dwukrotnie objawił się szatan, zostaje przygarniętych przez małżeństwo w sile wieku.

Starszy z nich, Joshua, stara się dopasować do nowego otoczenia, wrzucić na luz i może nawet pochędożyć. Natomiast jego młodszy braciszek o imieniu Eli, sadzi diabelską kukurydzę w okolicach domu ojca i zbiera wyznawców mrocznego kultu.

Na tym opiera się cały schemat, więc jak to ostatecznie się prezentuje?

Efekty specjalne są bardzo nierówne, raz widzimy nieźle zrobione rwanie kręgosłupa innym razem wielkiego kukurydzianego stwora, pożerającego „kaskaderów”, będących tak naprawdę małymi kukiełkami.

Fabuła jest pospiesznie sklecona i nie zachwyca, więc ogólnie rzecz biorąc całokształt nie powoduje odruchów wymiotnych, ale też (co z przykrością muszę zakomunikować) z wrażenia nie wyrżniecie łbami o klawiaturę.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=2RW2py8nG1k

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.