Dracano

DRACANO

Nim kogoś doszczętnie popierdoli (na co właściwie liczę) i produkcja traktująca o rekinach wyskakujących z wulkanu ujrzy światło dzienne, będziemy musieli się zadowolić nieco bardziej logicznym pomysłem.

Młody naukowiec, który opracował ciekawe urządzenie o nazwie Kronos, zostaje wylany z roboty za spowodowanie erupcji jednego z wulkanów.
Choć urządzenie to miało ostrzegać przed nadmiernym entuzjazmem Wezuwiusza i jego braci oraz miało w razie czego potrafić go wywołać, to jednak nie wspomniany już jajogłowy winny był katastrofy lecz pancerne smoki, które znudzone kilkusetletnią drzemką postanowiły rozruszać nieco zesztywniałe szczęki.
Wojsko stara się zabijać skrzydlate potworności tuż po wykluciu się z jaj, ponieważ po krótkim czasie od narodzin ich łuski stają się twarde jak tytan i łatwiej jest już obalić 0,7 litra na raz, niż ukatrupić smoka ołowiem dowolnego kalibru.
Tyle jeśli chodzi o fabułę. Efekty są wykonane całkiem nieźle jak na ten typ produkcji, choć przyznać muszę że ziejące ogniem poczwary prezentują się tym gorzej im bardziej bliżej miejsca akcji się znajdują.
Absolutnie wszystko w prezentowanym tu filmie jest co najwyżej przeciętne, więc jestem pewien, że nie zostaniecie powaleni na glebę żadnym jego aspektem, ale też bezproblemowo dotrwacie do końca przy średniej dawce „uspokajaczy”.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=hD7yzQ-DCXU

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

3 komentarze

  1. Cofałem się w postach i cofałem. Chciałem w końcu trafić na jakąś perełkę którą widziałem 🙂 Niestety. Wybiera pan dzieła tak zacne, że nie dane mi było ich oglądać 🙂 Odwiedzać będę dalej, gdyż czyta się to ciekawie 🙂 Pozdrawiam

    Odpowiedz
  2. Ciekawy blog 🙂 niektóre filmy wydają się być wręcz nierealne do obejrzenia (z powodu kiepskiego do nich dostępu) ale myślę, ze warto 🙂

    Odpowiedz
  3. A dziękuję 😉 Jeśli macie problem z dostępem do jakichś filmów dawajcie znać, może uda się coś zaradzić 😉

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.