Dłużnik

THE BORROWER
DŁUŻNIK
Jak się okazuje, wśród kosmitów również istnieje wymiar sprawiedliwości. Szkoda tylko, że chcąc pozbyć się zakał ze swoich planet spuszczają je na naszą niczym poranny stolec.
Obcy, dla większego upokorzenia przekształcony zostaje w formę ludzką i odeskortowany na Ziemię, by cierpieć i usychać z tęsknoty za rabunkiem, gwałtem czy co on tam wcześniej robił.
Nie jest jednak bezbronny, ponieważ prócz sporej siły i apetytu na ludzkie mięso posiada pewną umiejętność, która bawi, uczy i wychowuje lokalnych patologów. Potrafi on mianowicie oderwać głowę delikwenta, po czym przytwierdzić ją do swego własnego karku, przez co może łatwo zmieniać swoją tożsamość.
Tajemniczego mordercy dekapitującego okolicznych meneli szuka policja i co rusz demotywowana jest faktem, że łby oderwane ofiarom znajdują się przy zupełnie innych, nie pasujących do nich ciałach.
Fabuła na pozór prezentuje się dosyć ciekawie i choć momentami tak bywa, całokształt, poza kilkoma chwilami okraszonymi posoką lub zabawnymi zmianami czerepów nie jest aż tak zajmujący.
Jest to film dosyć specyficzny, ale część z was, a zwłaszcza nieco starsze jednostki, które lubują się w zakurzonych produkcjach będą miały na co popatrzeć.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.