Cybernatural

CYBERNATURAL

 

Czytając opinie na temat tego filmu miałem niemalże pewność, że zmuszając się do seansu będę bluźnił i zapodawał facepalmy co kilka, kilkanaście minut. Bo w końcu gówniany wysyp pseudohorrorów z pod znaku nawiedzeń jest dość pokaźny i ciężko znaleźć w tym szambie coś pozytywnego.

Jednak moja kobita, nim poszła na drugą zmianę w rzeźni zakomunikowała mi, że już zdążyła obczaić tę produkcję i całkiem przypadła jej do gustu, a na dodatek cielątko którym miała zająć się w robocie i tak nie zajmie dużo czasu… dobra, jaja sobie robie z tą pracą!

lklklklklklkl

Wyposażony w odpowiednie artykuły spożywcze zasiadłem przed kompem i przez półtorej godziny obserwowałem, jak kilkoro ludzi gada sobie przez Skype’a. Tak właśnie wygląda ta produkcja, ale o dziwo jest to jej największy plus!

Okazuje się, ich znajoma, która rok wcześniej walnęła samobója zaczyna pisać do nich wiadomości na facebooku i ingerować w ich życie. Na jaw wychodza także grzeszki młodziaków, a za nieposłuszeństwo lub próbę wyjścia z konwersacji są oni szlachtowani jak bezbronne owieczki.

lklklkl

Zdziwiłem się srogo, jak taki prosty pomysł doskonale sprawdził się w horrorze i trzeba przyznać, że jest to nad wyraz oryginalny sposób na stworzenie czegoś ciekawego.

Jeśli nie przeszkadza wam dosyć eksperymentalne podejście i nieprzerwane pasmo dialogów to coś czuję w moczu, że będziecie się fajnie bawić. Ja tam jestem pozytywnie zaskoczony.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.