Zmiażdż czaszkę

cz

CRUSH THE SKULL

ZMIAŻDŻ CZASZKĘ

„Zmiażdż czaszkę”, to bogata w zwroty akcji opowieść o młodym studencie prawa i zapewne weganinie, który nie znajdując pracy w zawodzie, zajmuje się wykańczaniem domów. Każdego z nas to czeka dzieciaczki, nie łudźcie się!

Podczas jednego z remontów, zostaje zaatakowany przez lumpa, którego pacyfikuje ciężkim, dwuręcznym młotem, rozwalając mu łeb. Krew tryska na wszystkie strony, a świeżo pomalowane ściany wyglądają jak po przejściu „Różowego batalionu”

cz1

Po tym wydarzeniu chłopak chce więcej, więc ukrywając swe oblicze pod maską Czerwonego Zorro wyrusza w noc, by polować na bezdomnych, co szybko staje się jego prawdziwą pasją, w której niejeden mógłby mu dorównać.

A tak na serio, ten film przedstawia śmieszno krwawą historię wlamywaczy, którzy podczas rabunku natrafiają na psychola, o spojrzeniu tak przenikliwym, że mógłby nim ciąć szkło.

cz3

Chałupa to istna forteca, z której ciężko sie wydostać, ale nic nie rozładowuje napiętej sytuacji tak dobrze, jak poczucie humoru, prawda ? Widać, że autorzy podeszli do tematu z dystansem, przez co ogląda się to nieźle. Rewelki nie ma, ale chyba nie jesteście aż tak wybredni, co?

Dla zainteresowanych:

Zwiastun

Werdykt:

2 piwa

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.