Szopenhauer

SZOPENHAUER

 

Tego się nie spodziewałem i wciąż ciężko jest mi zebrać koparę z podłogi…

Kultowy aktor, jakim bez wątpienia jest Rutger Hauer postanowił zagrać w pseudo parodii, lekko wzorowanej na „Strażnikach galaktyki” i razem z tytułowym szopem wymierzyć sprawiedliwość nękającej Ziemię hordzie kosmitów!

Jednak to nie wszystko. Zły brat bliźniak szopa również wtrąci do opowieści swoje trzy grosze i nieco namiesza w hmm… przyznajmy to szczerze, średnio porywającym finale.

Ale co by tu nie gadać, pomimo leciwej i lekko naciąganej końcówki oraz jedynie przeciętnej jakości efektów specjalnych nie ma się tu do czego doczepić.

Zwerbowany przez najemników z korporacji „Szpon” Leslie, grany przez Hauera nie stroni od dziwacznych czy wręcz obscenicznych żartów, a przy tym jest uzdolnionym zabójcą.

Szop z kolei posiada energetyczną broń spopielającą wrogów i we wspomnianym przeze mnie finale ujawnia swoją dziwaczną pasję… recytowanie filozofii Szopenhauera przy akompaniamencie pianina.

Pomimo kilku dziwacznych wątków znajdziecie tu kupę zabawy i całkiem sporo scen, w których międzygalaktyczny trup ściele się gęsto.

Miodzio!

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.