Przerażacz

TERRIFIER
PRZERAŻACZ

Blade lico, mroczny uśmiech i fantazyjna, czarna kreska z reguły są atrybutami, które współgrają z posępną aurą tak zwanych „czarnych mew”. Są to kobitki zakochane w mrocznych kolorach, depresyjnej muzyce oraz dziesięciokilowych hantlach, którymi zwykły ugniatać jądra niewiernych kochanków.

Oprócz kobiet w gorsetach i koronkach, ze wspomnianego przeze mnie arsenału korzysta również tajemna i budząca powszechne zażenowanie sekta, która stoi na straży głupawych żartów oraz jest niezrównana w tak zwanym „klauningu bojowym”.

terr

Pytacie co to? Otóż jest to zestaw sztuczek i póz, od których podziwiania normalny człowiek ma ochotę wsadzić łeb do gnojowiska…totalna żenada.

„Terrifier” to krótkometrażowy film, którego głównym bohaterem jest niezbyt sympatyczny, ale z pewnością posiadający pewne pozytywne cechy klaun, który w ramach żartu postanowił wysmarować kałem pewną stację benzynową.

Po tym, gdy został bez krzty szacunku wypieprzony za drzwi, postanowił zrobić to, co umie najlepiej. Zabijać, rozczłonkowywać i patroszyć. Świadkiem ćwiartowania pracownika stacji przypadkowo staje się panienka, która chciała tylko zatankować paliwo i prawdopodobnie zakąsić stacyjnego hot doga. Niestety babeczka ma pecha i staje się nowym celem dla zwyrodnialca.

tumblr_mklyvd2cY31rn8r72o5_500

Jak to się finalnie prezentuje? O dziwo, całkiem nieźle. Jest tu kilka niezłych scen gore, fajny finał, a klaun nie wkurwiał mnie swoim zachowaniem, co nie przydarza się często.

Rewelacji nie ma, ale jeśli szukacie czegoś, co skutecznie przekona waszego młodszego brata do porzucenia marzeń o zostaniu cyrkowcem, to filmik ten ma szansę pozytywnie na niego wpłynąć… negatywnie co prawda też, ale czego się nie robi w imię braterskiej miłości.


Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.