Kalecy mściciele

THE CRIPPLED AVENGERS
KALECY MŚCICIELE
Do pałacu lokalnego bohatera wparowuje trzech rzezimieszków, którzy pod jego nieobecność odcinają kulasy jego żonie, syna natomiast pozbawiają rąk.
Chwile później Czarny Tygrys pojawia się w samym środku akcji i na widok zmasakrowanej rodziny natychmiast chapie go zdziwionko.
Demonstrując widowni swoje trzy potężne style walki zabija napastników i choć jego żona umiera, syn po wielu latach wyrasta na doświadczonego wojownika, posiadającego dwie mechaniczne protezy na miejscu rąk.
Co ciekawe, dawny bohater pod wpływem traumatycznych przeżyć przemienia się w złoczyńcę i wraz z synalkiem dla zabawy okalecza miejscowych wliczając w to tych, którzy mieli czelność fikać jak i kompletnie niewinnych przechodniów.
W końcu krwartet okaleczonych ofiar przez trzy lata ćwiczy kung fu pod okiem pewnego mistrza i poprzysięga zemstę tyranowi.
W skład dream teamu wchodzą:
Niegdyś pyskaty kowal, teraz niemy i głuchy.
Wędrowny sprzedawca, pozbawiony wzroku przez syna Czarnego Tygrysa.
Mściciel, który za pomocą ściskania czaszki obręczą przerobiony został na kompletnego idiotę.
Nieuważny przechodzień, któremu obcięto nogi w okolicach kolan.
To już drugi z rzędu film o tematyce wschodnich sztuk walk, jaki pojawia się na blogu i jeśli mam być szczery, z chęcią zapuściłbym sobie coś jeszcze.
Zbyt wielu zabawnych scen tu nie ma, ale dosyć ciekawa fabuła i fajnie wykonana choreografia walk są zdecydowanym plusem.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=SiiRrHcILQQ

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.