Dżudo honor 7

DŻUDO HONOR 7

Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej widowiskowych i spektakularnych krótkometrażowych dzieł karate, jakie wyprodukowali ludzie mieszkający w naszym posranym kraju. Masa krwi, realistyczne odwzorowanie życia Japończyków po emigracji do polski i dwóch bohaterów, którzy zmierzą się w walce na śmierć i życie, by kodeks Bushido nie został zhańbiony.

Zapowiada się smacznie? No ba! Fascynujące jest, jak w ciągu trzech minut z hakiem autorzy DH7 z wielką dokładnością odtworzyli problemy azjatyckiej społeczności, która ciemiężona przez skrajną prawicę i Narodowy Związek Mleczarzy stara się podtrzymać zwyczaje legendarnych samurajów i nie doprowadzić do pogwałcenia świętych reguł.

Więcej nie ma co strzępić języka, jeśli z uwielbiacie filmy karate, przygotujcie się na ostrą jazdę bez trzymanki okraszoną sporą ilością posoki i okrutnym, urywającym łeb finałem.
Ciao!

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=BDEhEXTTzv0

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.