Człowiek torba – Zawodowy morderca

BAGMAN – PROFESSION MUERTIER 
CZŁOWIEK TORBA – ZAWODOWY MORDERCA
Normalnie się zakochałem, jasny gwint!
Kapitan Żbik i Justin Timberlake przestali mnie obchodzić, a ich plakaty, którymi wytapetowany był mój pokój wylądowały w koszu, gdy tylko zakończyłem oglądanie tej produkcji.
Panie i panowie! Oto jedna z najbardziej spektakularnych postaci, jaką miałem przyjemność oglądać. 
Choć nie odzywa się ani słowem, to jego podpieprzona ze spożywczaka torba, pod którą ukrywa swe oblicze od razu skojarzyłaby się Macierewiczowi z obozami zagłady czy zamachem w Smoleńsku.
Oto jak prezentuje się ta historia. 
Jedyna ocalała z masakry kobieta jest przesłuchiwana przez policjanta, który prywatnie jest koneserem kawy i nie zamierza dzielić się ostatnim kubeczkiem z biedną, pokiereszowaną panią.
Z jej opowieści wynika, że po ucieczce z domku, w którym rozegrała się jatka, a zamaskowany morderca wyrżnął jej znajomych, ona sama została potrącona przez samochód wypełniony kryminalistami.
Nie bacząc na jej prośby, bandziory wypowiadają trzykrotnie imię mordercy, co teleportuje go na miejsce w którym się znajdują.
Dalej następuje totalna rozwałka, w której złoczyńcy są patroszeni parasolem, rozrywani na kawałki potężnymi kopnięciami i masakrowani bronią białą, której kilkanaście rodzajów szaleniec trzyma pod czarnym płaszczem.
 Całość trwa niecałe dwadzieścia minut i ogląda się to rewelacyjnie. Szkoda, że nie powstało więcej części, bo zaprawdę powiadam wam, mam ochotę na więcej.
P.S. Przepraszam za ultra dosłowne tłumaczenie tytułu, ale nie mogłem się powstrzymać.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

2 komentarze

  1. Brzmi na pięć piw 😀

    Odpowiedz
  2. A gdzie tam 😀 Trwa tylko 20 minut więc polecam przekonać się na własnej skórze 🙂

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.